Інформація щодо обмеження масових заходів!

IYOV

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Опера «IYOV» створена за книгою Йова зі Старого Заповіту з використанням латинських сакральних текстів. Її написано в синтетичному жанрі, який вперше в історії світової музики поєднав оперу, реквієм та ораторію. Драматургію перформансу засновано на контрастному союзі речитативів та музичних номерів, написаних на тексти канонічної католицької меси.
 
Та книга Йова — не лише розповідь про життя біблійного героя. Це історія людського відчаю, жертовності та пошуку себе. Це сповідь про страждання, яка перетворюється на оду життю. Безмежна віра Йова не лише дарує надію, а й повертає все втрачене під час випробувань.
 
Музичним відкриттям твору є використання препарованого рояля. Завдяки нетиповим прийомам гри та ударним інструментам він перетворюється на справжній симфонічний оркестр, а часом навіть на генератор електронних звуків. А ще — ударні, віолончель, біблійні монологи та вокал на межі людських можливостей, театр, бароко і середньовіччя, вальс, тріпхоп і бітбокс. Це містерія народження нового звуку — хвилюючого, приємного та зрозумілого для будь кого.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Маріуполь.

IYOV відбудеться 1 травня 2018, 19:00, вівторок в МПК «Український дім» (ПК Металургів). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+